sobota, 3 sierpnia 2013

Koci post :)

Nie planowałam tego postu. Piszę go tak spontanicznie. Niedawno trafiłam na blog maskotka i pieska. Na blogu tym jest ogłoszony konkurs, a zgłaszać się trzeba było do wczoraj. Jednak termin został przedłużony do dziś i stąd mój spontaniczny post.
Temat konkursu "Gdzie diabeł nie może tam kota pośle".
To mój kot Szanti.
Szanti jest mi szczególnie bliski i jesteśmy bardzo zżyci,a to dlatego, ponieważ jego mama zmarła gdy miał 12 dni. Wtedy to ja stałam się dla niego mamą i karmiłam go mleczkiem ze strzykawki. Śmiałam się wtedy, że mam trzecie dziecko, bo gdy w nocy wstawałam do moich bliźniaczek, musiałam też nakarmić kocisko :)


Tutaj Szanti ma 10 dni.


A tu już biedny, sierotek, bez mamy...


Ale jak widać kocisko pod moją opieką ma się dobrze :)


Nauka korzystania z kuwety.Testujemy, gdzie jest najlepsze miejsce do spania :)
Poniższe zdjęcie przedstawia kocisko na chodziku :)


To zdjęcie poniżej zgłaszam do konkursu :D


Ech, kocham to moje kocisko :)
A to już mama Szantiego, Cleo. Zawsze marzyłam o czarnym kocie i choć ona nie była takim 100% czarnym kotem (w słońcu brunatna) kochałam ją bardzo.Pozdrawiam :)

6 komentarzy:

 1. Kochany kotuś! Ta focia na której siedzi malusi puszek na serwetce jest prze słodka, pozuje jak model ;). Koci pociąg do pudełek mnie rozbraja, mój kot też wciskał się do każdego jakie napotkał :). Przezabawne jest też to w plastikowym kubelku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj, kochany, kochany. Taki z niego przytulasek i muszę powiedzieć, że jak na kota, to jest bardzo grzeczny. A jak idę z dziewczynami na spacerek niedaleko domu, to on nam towarzyszy, zupełnie jak piesek hehe :)

   Usuń
 2. Piękny kociak i te jego pozy, super :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, przekażę komplementy zainteresowanemu hi hi :)
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Co za słodki pyszczek, trzymam kciuki za konkurs ! A mnie podoba się zdjęcie na oparciu fotela..kłębuszek najsłodszy ! Pozdawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W imieniu swoim i Szantiego, dziękuję :)
   Pozdrawiam :)

   Usuń