środa, 31 lipca 2013

Podaj dalej.

Niedawno zgłosiłam się do zabawy "podaj dalej" na blogu Brujita. Brujita to bardzo sympatyczna dziewczyna, która robi piękne kartki i fajnie pisze, dlatego bardzo lubię czytać jej posty.
Oto co dostałam.Kochana, bardzo Ci dziękuję za te wspaniałe prezenty.

Zabawa podaj dalej, to zabawa dla blogujących osób, która polega na tym, że osoba blogująca obdarowuje dwie inne blogujące osoby (spotkałam się też z wersją trzech osób) jakąś rzeczą przez siebie zrobioną (ma na to rok)
Dwie pierwsze osoby, które wyrażą w komentarzu chęć otrzymania prezentu ode mnie, będą musiały przeprowadzić taką zabawę na swoim blogu.
Zatem czekam na Wasze zgłoszenia :)

Pochwalę się jeszcze, że dostałam od cioci kredens kuchenny po mojej babci :) Nawet nie wiecie jak się cieszę. Kredens początkowo miał trafić w ręce kogoś innego, ale w ostateczności dostałam go ja. Przyjedzie do mnie w tym tygodniu. Oczywiście trzeba będzie go odnowić i właśnie tego nie mogę doczekać się najbardziej. 
Taki to jest kredens.


Oprócz kredensu jest jeszcze szafka, tzw, wodniarka (o ile się nie mylę), stare krzesło i stara półka, ale to już pokażę innym razem. W każdym razie będę miała co robić i sama jestem ciekawa efektów końcowych.

Na koniec chciałabym powitać nowe obserwatorki :)

Pozdrawiam wszystkich zaglądaczy i wielkie dzięki za wszystkie miłe komentarze :)


4 komentarze:

 1. Kochana, niedawno się bawiłam w podaj dalej, jedyny powód to brak czasu, może następnym razem.
  Kredens śliczny - klasyka. Już sobie wyobrażam jak będzie pięknie wyglądał po odnowieniu i nie mogę się doczekać :)
  Buziak

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie mogę się doczekać, choć podejrzewam, że trochę to potrwa, bo nie mam z kim zostawić dziewczyn i pracować będę głównie podczas ich drzemki w ciągu dnia (ok 1,5-2h). Na szczęście śpią w tym samym czasie :)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chcę podać dalej. Nigdy nie udało mi się być w pierwszej dwójce, więc jeśli to nadal aktualne to ja chętnie podam dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aktualne :) Bardzo się cieszę, że się zgłosiłaś :) Proszę Cię o kontakt na maila, podaj adres do wysyłki :)

  OdpowiedzUsuń