sobota, 5 października 2013

Dla Oliwki.

Poczyniłam ostatnio taką karteczkę.


Bardzo podoba mi się taki styl i myślę, że powstanie więcej podobnych. W sumie nie miałam pomysłu dla kogo może być ta kartka. Stwierdziłam, że będzie sobie leżała gdzieś na półeczce i jak nadarzy się jakaś okazja to ją wykorzystam. No i przeglądając Wasze blogi i również na Fb natknęłam się na wpis odnośnie Oliwii, 6-letniej dziewczynki chorej na raka. Oliwka 27.10.13r. będzie miała urodzinki, a jej marzeniem jest otrzymanie jak największej ilości kartek urodzinowych. Pomyślałam, że wyślę właśnie tę karteczkę. Jak myślicie, nada się?
Kochani, jeśli możecie, też wyślijcie kartkę Oliwce. Nie musi być robiona własnoręcznie, może być kupna. To nie kosztuje wiele, a może wywołać cudny uśmiech na twarzy Oliwki.
To adres na który możecie wysyłać kartki:
Oliwia Gandecka
ul. M.C. Skłodowskiej 11/26
65-001 Zielona Góra.

Kochani, jest jeszcze taka akcja Marzycielska Poczta. Pisałam o niej już kiedyś TUTAJ. Chodzi o to, żeby napisać list/wysłać kartkę do chorego dziecka. Profile dzieci z adresami znajdziecie TUTAJ. Ja postanowiłam, że w każdym miesiącu wyślę chociaż jedną karteczkę do wybranego dziecka. Zachęcam Was do tego samego. Dla nas to tak niewiele, a dla tych dzieci to bardzo dużo.

Pozdrawiam :)
Agnieszka  

8 komentarzy:

 1. Oczywiście, że się nada :) Jest prześliczna i idealna na taką okazję :) Piękna akcja:)
  Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna karteczka i ten styl jest bardzo ciekawy. Daje dużo możliwości z tego co widzę ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartka i intencja super, popieram. A zakładka w środku tez świetna, mam podobną od Ciebie i już robi za zapamiętacza w książce:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Akcja piękna a kartka z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Oliwki:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Agnieszko !!!
  Karteczka jest świetna :)
  Bardzo podoba mi się pomysł z posyłaniem karteczek dzieciom,
  chętnie się przyłączę do akcji :)
  Pozdrawiam serdecznie :)***

  OdpowiedzUsuń